Tootekood: MPXV1D2213L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 33uH; Ioper: 17.5A; 16mΩ; ±20%; Isat: 20.5A
Resistance 16mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 17.5A
Inductance 33µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 2.9MHz
Saturation current 20.5A