Tootekood: MPXV1D2213L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 47uH; Ioper: 15.5A; 20.5mΩ; ±20%; Isat: 19A
Resistance 20.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 15.5A
Inductance 47µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 2.5MHz
Saturation current 19A