Tootekood: MPXV1D2213L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 4.7uH; Ioper: 48A; 2.2mΩ; ±20%; Isat: 40A
Resistance 2.2MΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 48A
Inductance 4.7µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 9MHz
Saturation current 40A