Tootekood: MR06X8201FTLV
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: MR06X8201FTLV
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 8.2kΩ; ±1%; 100ppm/°C; 75V
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 8.2kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 100ppm/°C