Tootekood: MR08X682JTLV
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: MR08X682JTLV
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0805; 6.8kΩ; ±5%; 100ppm/°C; 150V
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 6.8kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Tolerance ±5%
Case - mm 2012
Temperature coefficient 100ppm/°C