Tootekood: MRS25000C2201FCT00
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MRS25000C2201FCT00
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thin film; THT; 2.2kΩ; 600mW; ±5%; Ø2.5x6.5mm; 50ppm/°C
Mounting THT
Power 600mW
Resistance 2.2kΩ
Type of resistor thin film
Operating voltage 350V
Tolerance ±1%
Length 6.5mm
Body dimensions Ø2.5x6.5mm
Diameter 2.5mm
Leads dimensions Ø0.6x28mm
Temperature coefficient 50ppm/°C