Tootekood: MRS25000C2214FCT00
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MRS25000C2214FCT00
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Tolerance
  • Length
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thin film; THT; 2.21MΩ; 600mW; ±5%; Ø2.5x6.5mm; 50ppm/°C
Mounting THT
Power 600mW
Resistance 2.21MΩ
Type of resistor thin film
Operating voltage 350V
Tolerance ±1%
Length 6.5mm
Body dimensions Ø2.5x6.5mm
Diameter 2.5mm
Leads dimensions Ø0.6x28mm
Temperature coefficient 50ppm/°C