MSAP-05BFFB-SL7001
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
9.0
Tootekood:
MSAP-05BFFB-SL7001
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: MSAP-05BFFB-SL7001
Spetsifikatsioon tootele MSAP-05BFFB-SL7001
| Operating temperature | -40...105°C |
| IP rating | IP67 |
| Electrical mounting | screw |
| Connector | socket |
| Kind of connector | female |
| Mechanical mounting | screw-in |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | M12 |
| Number of pins | 5 |
| Series | M |
| Contact material | copper alloy |
| Body material | plastic |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 60V |
| Locking system | threaded joint |
| Connector variant | unshielded |
| Spatial orientation | straight |