Tootekood: MTC0528S3V3
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: MTC0528S3V3
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 4W; Uin: 15.5÷40V; Uout: 3.3VDC; Iout: 1.21A; 10g
Output current 1.21A
Mounting THT
Power 4W
Operating temperature -55...100°C
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 80%
Number of outputs 1
Switching frequency 450kHz