Tootekood: MTC3028S28
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: MTC3028S28
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 35W; Uin: 15.5÷40V; Uout: 28VDC; Iout: 1.25A; 70g
Output current 1.25A
Mounting THT
Power 35W
Operating temperature -55...100°C
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 83%
Number of outputs 1
Switching frequency 500kHz