Transport wheel; Ø: 80mm; W: 35mm; 160kg; Mat: Ditherm®; -40÷300°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MTW-80/12S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: MTW 80/12S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 80mm; W: 35mm; 160kg; Mat: Ditherm®; -40÷300°C
| Operating temperature | -40...300°C |
| Material | Ditherm® |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 160kg |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 80mm |