Tootekood: N015120TB3PZ
Tootja: IPIXEL LED
Tootja tootekood: N015120TB3PZ
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Version
  • Width
  • Thickness
  • LED colour
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele NEON LED tape; RGB; 12V; 15mm; IP65; 10W/m; Thk: 15mm; bendable
Operating voltage 12V DC
Operating temperature -40...50°C
IP rating IP65
Version bendable
Width 15mm
Thickness 15mm