Plugs; for profiles; H: 38mm; Mat: polyamide; L: 40mm; W: 40mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NDX.Q-40X2,0-M10
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: NDX.Q-40X2,0-M10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Plugs; for profiles; H: 38mm; Mat: polyamide; L: 40mm; W: 40mm
| Application | for profiles |
| Body material | technopolymer (PA) |
| Width | 40mm |
| Length | 40mm |
| Height | 38mm |
| Body colour | black |
| Thread | M10 |
| Wall thickness | 2mm |
| Static load | 6kN |
| Type of mounting element | stopper |
| Internal parts material | brass |