Control lamp; 22mm; NEK22; -15÷30°C; Illumin: LED; Ø22.5mm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NEK22M-LDN
Tootja: PROMET
Tootja tootekood: NEK22M-LDN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Control lamp; 22mm; NEK22; -15÷30°C; Illumin: LED; Ø22.5mm; IP65
| Supply voltage | 24...230V AC, 24...230V DC |
| Operating temperature | -15...30°C |
| IP rating | IP65 |
| Mounting hole diameter | Ø22.5mm |
| Illumination | LED |
| Kind of indicator | flat |
| Type of indicator | control lamp |
| Lamp colour | blue |