Fuse: fuse; aM; 250A; 500VAC; ceramic,industrial; NH1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NH1AM50V250
Tootja: MERSEN
Tootja tootekood: NH1AM50V250
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aM; 250A; 500VAC; ceramic,industrial; NH1
| Kind of fuse | ceramic, industrial |
| Power dissipation | 18W |
| Current rating | 250A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aM |
| Breaking capacity | 120kA |