Fuse: fuse; gG; 200A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NH2GG50V200
Tootja: MERSEN
Tootja tootekood: NH2GG50V200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 200A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial, ceramic |
| Power dissipation | 18.5W |
| Current rating | 200A |
| Rated voltage | 500V AC, 250V DC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 120kA |