Signaller: signalling column; LED; red/amber/green; 24VDC; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NHL-3FB2W-RYG
Tootja: PATLITE
Tootja tootekood: NHL-3FB2W-RYG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; red/amber/green; 24VDC; IP20
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | 0...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Colour | red/amber/green |
| Body material | ABS |
| Light source | LED |
| Sound level | 80dB (d=1 m) |
| Signalling method | blinking light, buzzer, continuous light |
| Type of signaller | signalling column |