Transistor: NPN; bipolar; 80V; 8A; 20W; DPAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NJVMJD44H11RLG
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NJVMJD44H11RLG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 80V; 8A; 20W; DPAK
| Mounting | SMD |
| Case | DPAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 20W |
| Collector current | 8A |
| Frequency | 80MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 60 |