Transistor: NPN; bipolar; 50V; 2A; 15W; TO252
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NJVNJD2873T4G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NJVNJD2873T4G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 50V; 2A; 15W; TO252
| Mounting | SMD |
| Case | DPAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 12.5W |
| Collector current | 2A |
| Frequency | 65MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |