Transistor: PNP; bipolar; 250V; 15A; 200W; TO3P
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NJW1302G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NJW1302G
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 250V; 15A; 200W; TO3P
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 200W |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 30MHz |
| Collector-emitter voltage | 250V |