Cable; USB 2.0; Apple Lightning plug,USB A plug; 0.1m; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NKA-2148
Tootja: NATEC
Tootja tootekood: NKA-2148
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; USB 2.0; Apple Lightning plug,USB A plug; 0.1m; white
| Power | 12W |
| Kind of core | Cu, tinned |
| Version | USB 2.0 |
| Maximum current | 5A |
| Wire insulation material | TPE |
| Cable length | 1m |
| Connection cable features | MFI certificate |
| Type of connection cable | USB - USB |
| Cable/adapter structure | Apple Lightning plug, USB A plug |
| Insulation colour | white |
| Connector colour | white |