Inductor: wire; SMD; 0603; 0.33uH; 1420mA; 400mΩ; Q: 15; ±5%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
NL03JTCR33
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NL03JTCR33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 0.33uH; 1420mA; 400mΩ; Q: 15; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 400mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 1.42A |
| Inductance | 330nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 725MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 15 |