Inductor: wire; SMD; 0603; 22uH; 200mA; 4.693Ω; Q: 14; ftest: 2.52MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NL03KT220
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NL03KT220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 22uH; 200mA; 4.693Ω; Q: 14; ftest: 2.52MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4.693Ω |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 24MHz |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Q factor | 14 |