Inductor: wire; SMD; 0805; 0.12uH; 1100mA; 180mΩ; ftest: 25.2MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NL05JTR12
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NL05JTR12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0805; 0.12uH; 1100mA; 180mΩ; ftest: 25.2MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 180mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 1.1A |
| Inductance | 120nH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 700MHz |
| Test frequency | 25.2MHz |
| Q factor | 20 |