Inductor: wire; SMD; 0805; 0.22uH; 700mA; 250mΩ; ftest: 25.2MHz; Q: 20
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NL05JTR22
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NL05JTR22
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0805; 0.22uH; 700mA; 250mΩ; ftest: 25.2MHz; Q: 20
| Mounting | SMD |
| Resistance | 250mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 220nH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 550MHz |
| Test frequency | 25.2MHz |
| Q factor | 20 |