Inductor: wire; SMD; 1812; 47uH; 260mA; 1.9Ω; Q: 10; ftest: 2.52MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NL12KTC470
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NL12KTC470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 47uH; 260mA; 1.9Ω; Q: 10; ftest: 2.52MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.9Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 260mA |
| Inductance | 47µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 11.5MHz |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Q factor | 10 |