Inductor: wire; SMD; 1812; 470uH; 75mA; 26Ω; Q: 20; ftest: 0.796MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NL12KTC471
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NL12KTC471
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 470uH; 75mA; 26Ω; Q: 20; ftest: 0.796MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 26Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 75mA |
| Inductance | 470µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 3.5MHz |
| Test frequency | 796kHz |
| Q factor | 20 |