IC: digital; buffer; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SC88A; MiniGate; NL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NL17SG07DFT2G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NL17SG07DFT2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: digital; buffer; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SC88A; MiniGate; NL
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 900mV...3.6V DC |
| Case | SC88A |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Technology | CMOS |
| Kind of output | open drain |
| Kind of integrated circuit | buffer |
| Number of inputs | 2 |