IC: digital; OR; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SC88A; MiniGate; -55÷125°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NL17SG32DFT2G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NL17SG32DFT2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: digital; OR; Ch: 1; IN: 2; CMOS; SMD; SC88A; MiniGate; -55÷125°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 900mV...3.6V DC |
| Case | SC88A |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Technology | CMOS |
| Number of inputs | 2 |
| Kind of gate | OR |