IC: digital; buffer,non-inverting; Channels: 1; IN: 1; SMD; SC88A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NL17SZ07DFT2G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NL17SZ07DFT2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: digital; buffer,non-inverting; Channels: 1; IN: 1; SMD; SC88A
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.65...5.5V DC |
| Case | SC88A |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Number of channels | 1 |
| Technology | CMOS |
| Kind of integrated circuit | buffer, non-inverting |