Inductor: wire; SMD; 1210; 2.2uH; 770mA; 0.13Ω; Q: 10; ftest: 7.96MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLCV32T-2R2M-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLCV32T-2R2M-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 2.2uH; 770mA; 0.13Ω; Q: 10; ftest: 7.96MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 68MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 10 |