Inductor: wire; SMD; 1210; 3.3uH; 690mA; 0.16Ω; Q: 10; ftest: 7.96MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLCV32T-3R3M-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLCV32T-3R3M-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 3.3uH; 690mA; 0.16Ω; Q: 10; ftest: 7.96MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 160mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 690mA |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 54MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 10 |