High Frequency Inductor, 1 mH, NLFV Series, 20 mA, 1210 [3225 Metric], Shielded, 22.5 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLFV32T-102K-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLFV32T-102K-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 1 mH, NLFV Series, 20 mA, 1210 [3225 Metric], Shielded, 22.5 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 27Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 20mA |
| Inductance | 1mH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | ferrite |