Tootekood: NLFV32T-1R0M-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLFV32T-1R0M-EF
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 1uH; 750mA; 72mΩ; ±20%; -40÷105°C
Mounting SMD
Resistance 72mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 750mA
Inductance 1µH