Inductor: wire; SMD; 1210; 47uH; 90mA; 1.02Ω; ±10%; -40÷105°C
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
NLFV32T-470K-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLFV32T-470K-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 47uH; 90mA; 1.02Ω; ±10%; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.02Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 90mA |
| Inductance | 47µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |