Tootekood: NLFV32T-470K-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLFV32T-470K-EF
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 47uH; 90mA; 1.02Ω; ±10%; -40÷105°C
Mounting SMD
Resistance 1.02Ω
Case - inch 1210
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±10%
Operating current 90mA
Inductance 47µH