Connector: circular; soldering; male; speakON STX; 9÷16mm; 6mm2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLT4MXX-BAG
Tootja: NEUTRIK
Tootja tootekood: NLT4MXX-BAG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Connector: circular; soldering; male; speakON STX; 9÷16mm; 6mm2
| Electrical mounting | soldering |
| Connector | plug |
| Kind of connector | male |
| Mechanical mounting | for cable |
| Type of connector | SpeakON |
| Number of pins | 4 |
| Current rating | 40A |
| Rated voltage | 250V AC |
| Cable external diameter | 9...16mm |
| Locking system | bayonet |
| Spatial orientation | straight |