Inductor: wire; SMD; 1210; 12uH; 140mA; 2.5Ω; Q: 30; ftest: 2.52MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NLV10JT120
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NLV10JT120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 12uH; 140mA; 2.5Ω; Q: 30; ftest: 2.52MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.5Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 140mA |
| Inductance | 12µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 20MHz |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Q factor | 30 |