Inductor: wire; SMD; 1210; 0.33uH; 450mA; 400mΩ; Q: 30; ftest: 25.2MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NLV10JTR33
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NLV10JTR33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 0.33uH; 450mA; 400mΩ; Q: 30; ftest: 25.2MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 400mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 450mA |
| Inductance | 330nH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 300MHz |
| Test frequency | 25.2MHz |
| Q factor | 30 |