Inductor: wire; SMD; 1210; 150uH; 100mA; 6.1Ω; Q: 20; ftest: 0.796MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
NLV10KTC151
Tootja: Viking
Tootja tootekood: NLV10KTC151
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 150uH; 100mA; 6.1Ω; Q: 20; ftest: 0.796MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6.1Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 100mA |
| Inductance | 150µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 8MHz |
| Test frequency | 796kHz |
| Q factor | 20 |