IC: digital
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
NLV17SZ08DFT2G
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: NLV17SZ08DFT2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: digital
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.65...5.5V DC |
| Case | SC88A |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Quiescent current | 10µA |
| Number of inputs | 2 |
| Kind of gate | AND |