Inductor: ferrite; SMD; 1008; 10uH; 155mA; 3.5Ω; Q: 25; ftest: 2.52MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV25T-100J-EFD
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV25T-100J-EFD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1008; 10uH; 155mA; 3.5Ω; Q: 25; ftest: 2.52MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.5Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 155mA |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 33MHz |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Q factor | 25 |