Inductor: ferrite; SMD; 1008; 100uH; 60mA; 21Ω; Q: 15; ftest: 0.796MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV25T-101J-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV25T-101J-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1008; 100uH; 60mA; 21Ω; Q: 15; ftest: 0.796MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 21Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 60mA |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 12MHz |
| Test frequency | 796kHz |
| Q factor | 15 |