Inductor: ferrite; SMD; 1008; 4.7uH; 175mA; 2.3Ω; Q: 30; freson: 43MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV25T-4R7J-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV25T-4R7J-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1008; 4.7uH; 175mA; 2.3Ω; Q: 30; freson: 43MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.3Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 175mA |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 43MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 30 |