Inductor: ferrite; SMD; 1008; 120nH; 550mA; 0.3Ω; Q: 30; -40÷105°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV25T-R12J-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV25T-R12J-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1008; 120nH; 550mA; 0.3Ω; Q: 30; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 300mΩ |
| Case - inch | 1008 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 550mA |
| Inductance | 120nH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 700MHz |
| Test frequency | 25.2MHz |
| Q factor | 30 |