High Frequency Inductor, 100 µH, NLV32-EF Series, 40 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 10 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV32T-101J-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV32T-101J-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 100 µH, NLV32-EF Series, 40 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 10 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 10Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 40mA |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 10MHz |
| Test frequency | 796kHz |
| Q factor | 20 |