High Frequency Inductor, 6.8 µH, NLV32-EF Series, 180 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 1.8 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV32T-6R8J-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV32T-6R8J-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 6.8 µH, NLV32-EF Series, 180 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 1.8 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.8Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 180mA |
| Inductance | 6.8µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 40MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 30 |