Inductor: ferrite; SMD; 1210; 100nH; 450mA; 440mΩ; Q: 28; -40÷105°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NLV32T-R10J-EF
Tootja: TDK
Tootja tootekood: NLV32T-R10J-EF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1210; 100nH; 450mA; 440mΩ; Q: 28; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 440mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 450mA |
| Inductance | 100nH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 700MHz |
| Test frequency | 100MHz |
| Q factor | 28 |