Converter: DC/DC; 1W; Uin: 4.75÷5.25V; 5VDC; Iout: 100mA; SIP7; 90kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NMF0505SC
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: NMF0505SC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 4.75÷5.25V; 5VDC; Iout: 100mA; SIP7; 90kHz
| Output current | 100mA |
| Mounting | PCB |
| Case | SIP7 |
| Power | 1W |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Protection | short circuit protection |
| Body dimensions | 19.65x10.15x6.15mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 50% |
| Switching frequency | 90kHz |