Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 2 W, 9 V, 222 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NML0509SC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: NML0509SC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 2 W, 9 V, 222 mA
| Output current | 222mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 9V DC |
| Input voltage | 4.5...5.5V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Number of outputs | 1 |