Spetsifikatsioon tootele Lamp: working; 6500K; IP54,IP65; SCANGRIP CONNECT; 1000lm,10000lm
| Supply voltage | 12...18V DC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP54, IP65 |
| Length | 304mm |
| Type of lamp | working lamp |
| Colour temperature | 6500K |
| Mechanical impact resistance | IK07 |
| number of operation modes | 5 |